microgate MPIM252010F1R0M-LF
| Manufacturer |
microgate
Asian Brands |
| Mfr. Part # | MPIM252010F1R0M-LF |
| LCSC Part # | C20613636 |
| Package | SMD,2.5x2mm |
| Customer # | |
| Description | SMD,2.5x2mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | microgate | |
| Package | SMD,2.5x2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.0655 | $ 0.07 |
10+ | $ 0.0522 | $ 0.52 |
30+ | $ 0.0455 | $ 1.37 |
100+ | $ 0.0406 | $ 4.06 |
500+ | $ 0.0365 | $ 18.25 |
1,000+ | $ 0.0346 | $ 34.60 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||