Huaneng MLT-7525
| Manufacturer |
Huaneng
Asian Brands |
| MPN | MLT-7525 |
| LCSC Part # | C95299 |
| Packaging | SMD,7.5x7.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | BUZZER MAGNETIC 2.5V~4.5V 7.5x7.5mm SMD |
| Description | Buzzers Passive (Externally Driven) Magnetic 2.5V~4.5V 2.7kHz 80dB SMD,7.5x7.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Audio Products/Alarms, Buzzers, and Sirens | |
| Manufacturer | Huaneng | |
| Packaging | SMD,7.5x7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
38,670
38,670
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2357 | $ 1.18 |
50+ | $ 0.183 | $ 9.15 |
150+ | $ 0.1573 | $ 23.60 |
500+ | $ 0.1344 | $ 67.20 |
2,000+ | $ 0.1184 | $ 236.80 |
4,000+ | $ 0.1146 | $ 458.40 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$