KELIKING KLJ-4020
| Manufacturer | KELIKINGAsian Brands |
| MPN | KLJ-4020 |
| LCSC Part # | C556936 |
| Packaging | SMD,4x4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 2V~4V 4x4mm SMD |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Audio Products/Alarms, Buzzers, and Sirens | |
| Manufacturer | KELIKING | |
| Packaging | SMD,4x4mm | |
| Operating Temperature | -30℃~+70℃ | |
| Driver Circuitry | - | |
| Diameter(φD) | - | |
| Resonant Frequency | 4kHz | |
| Voltage Rating | 3V | |
| Technology | Electromagnetic | |
| Current Consumption | 100mA |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2500 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 10,279
10,279 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 1.296 | $ 1.30 |
| 10+ | $ 1.0686 | $ 10.69 |
| 30+ | $ 0.9436 | $ 28.31 |
| 100+ | $ 0.8007 | $ 80.07 |
| 500+ | $ 0.7389 | $ 369.45 |
| 1,000+ | $ 0.7097 | $ 709.70 |
Standard Packaging2500/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |


