LinkMems LMA3526B331-OAK03
| Manufacturer |
LinkMems
Asian Brands |
| MPN | LMA3526B331-OAK03 |
| LCSC Part # | C53446622 |
| Packaging | SMD-5P,3.5x2.7mm |
| Customer # | |
| Description | SMD-5P,3.5x2.7mm Microphones RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Audio Products/Microphones | |
| Manufacturer | LinkMems | |
| Packaging | SMD-5P,3.5x2.7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8518100000 |
| USHTS | 8518104000 |
| TARIC | 8518100010 |
| CAHTS | 8518100000 |
| BRHTS | 85181010 |
| INHTS | 85181000 |
| MXHTS | 8518.10.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 5000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
50
50
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2911 | $ 1.46 |
50+ | $ 0.2303 | $ 11.52 |
150+ | $ 0.2042 | $ 30.63 |
500+ | $ 0.1717 | $ 85.85 |
2,500+ | $ 0.1572 | $ 393.00 |
5,000+ | $ 0.1485 | $ 742.50 |
Standard Packaging 5000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$