INGHAi GMI9767-2C30DB
| Manufacturer |
INGHAi
Asian Brands |
| MPN | GMI9767-2C30DB |
| LCSC Part # | C530047 |
| Packaging | SMD,D=9.7mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | φ9.7 x H6.7mm 1033 -30~-66 dB ≤2.2KΩ ≤0.5mA S/N: ≥58 dBA |
| Description | Omnidirectional -30dB 2.2kΩ 58dB SMD,D=9.7mm Microphones RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Audio Products/Microphones | |
| Manufacturer | INGHAi | |
| Packaging | SMD,D=9.7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
995
995
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.332 | $ 1.66 |
50+ | $ 0.2626 | $ 13.13 |
150+ | $ 0.2329 | $ 34.94 |
500+ | $ 0.1958 | $ 97.90 |
Standard Packaging 100/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$