INGHAi GMI4013S-2C30DB
| Manufacturer |
INGHAi
Asian Brands |
| MPN | GMI4013S-2C30DB |
| LCSC Part # | C529856 |
| Packaging | SMD,D=4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Electret Condenser Microphone (ECM) |
| Description | Omnidirectional -30dB 2.2kΩ 58dB SMD,D=4mm Microphones RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Audio Products/Microphones | |
| Manufacturer | INGHAi | |
| Packaging | SMD,D=4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
545
545
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.3177 | $ 1.59 |
50+ | $ 0.2495 | $ 12.48 |
150+ | $ 0.2203 | $ 33.05 |
1,000+ | $ 0.1838 | $ 183.80 |
2,000+ | $ 0.1675 | $ 335.00 |
5,000+ | $ 0.1578 | $ 789.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$