XHXDZ SMD8530-16Ω
| Manufacturer |
XHXDZ
Asian Brands |
| Mfr. Part # | SMD8530-16Ω |
| LCSC Part # | C49246948 |
| Package | SMD,8.5x8.5mm |
| Customer # | |
| Description | Passive (Externally Driven) 2.7kHz Electromagnetic 3.6V SMD,8.5x8.5mm Alarms, Buzzers, and Sirens RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Audio Products/Alarms, Buzzers, and Sirens | |
| Manufacturer | XHXDZ | |
| Package | SMD,8.5x8.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
16,225
16,225
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1727 $ 0.1641 | $ 0.82 |
50+ | $ 0.1386 $ 0.1317 | $ 6.59 |
150+ | $ 0.1239 $ 0.1178 | $ 17.67 |
1,000+ | $ 0.1022 $ 0.0971 | $ 97.10 |
2,000+ | $ 0.0941 $ 0.0894 | $ 178.80 |
5,000+ | $ 0.0892 $ 0.0848 | $ 424.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$