HanElectricity MIC4013-Y
| Manufacturer |
HanElectricity
Asian Brands |
| Mfr. Part # | MIC4013-Y |
| LCSC Part # | C49118138 |
| Package | SMD,D=4mm |
| Customer # | |
| Description | -42dB 2.2kΩ 58dB SMD,D=4mm Microphones RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Audio Products/Microphones | |
| Manufacturer | HanElectricity | |
| Package | SMD,D=4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 5000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
3,950
3,950
Available for Immediate Shipping
Not recommended for new designs
Once stock is depleted, this product will be updated to 'Not Available.'
Stock Notification
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0582 | $ 0.58 |
100+ | $ 0.0463 | $ 4.63 |
300+ | $ 0.0403 | $ 12.09 |
1,000+ | $ 0.0359 | $ 35.90 |
5,000+ | $ 0.0323 | $ 161.50 |
10,000+ | $ 0.0305 | $ 305.00 |
Standard Packaging 5000/Full
Reel | ||