TyoHM RN 1/4W 22R F T/B A1
| Manufacturer | TyoHMAsian Brands |
| MPN | RN 1/4W 22R F T/B A1 |
| LCSC Part # | C410652 |
| Packaging | Through Hole,D2.4xL6.4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RES 22Ω ±1% 250mW Through Hole,D2.4xL6.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Resistors/Through Hole Resistors | |
| Manufacturer | TyoHM | |
| Packaging | Through Hole,D2.4xL6.4mm | |
| Resistance | 22Ω | |
| Power(Watts) | 250mW | |
| Voltage Rating | 250V | |
| Type | Metal Film Resistor | |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/℃ | |
| Tolerance | ±1% | |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 50 |
| Multiple | 50 |
| Standard Packaging | 5000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 8,700
8,700 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 50+ | $ 0.0135 | $ 0.68 |
| 500+ | $ 0.0104 | $ 5.20 |
| 1,500+ | $ 0.0087 | $ 13.05 |
| 5,000+ | $ 0.0076 | $ 38.00 |
| 25,000+ | $ 0.0068 | $ 170.00 |
| 50,000+ | $ 0.0063 | $ 315.00 |
Standard Packaging5000/Full Box | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533211000 |
| USHTS | 8533210020 |
| TARIC | 8533210000 |
| CAHTS | 8533210000 |
| BRHTS | 85332110 |
| INHTS | 85332111 |
| MXHTS | 8533.21.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533211000 |
| USHTS | 8533210020 |
| TARIC | 8533210000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8533210000 |
| BRHTS | 85332110 |
| INHTS | 85332111 |
| MXHTS | 8533.21.01 |



