Fengming YS-MBZ9042C05R42
| Manufacturer |
Fengming
Asian Brands |
| Mfr. Part # | YS-MBZ9042C05R42 |
| LCSC Part # | C409837 |
| Package | Through Hole,D=9mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | BUZZER MAGNETIC 3V~7V 9mm TH |
| Description | Buzzers Passive (Externally Driven) Magnetic 3V~7V 2.7kHz 85dB Through Hole,D=9mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Audio Products/Alarms, Buzzers, and Sirens | |
| Manufacturer | Fengming | |
| Package | Through Hole,D=9mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
11,660
11,660
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.229 | $ 1.15 |
50+ | $ 0.1788 | $ 8.94 |
200+ | $ 0.1573 | $ 31.46 |
500+ | $ 0.1304 | $ 65.20 |
2,000+ | $ 0.1185 | $ 237.00 |
5,000+ | $ 0.1113 | $ 556.50 |
Standard Packaging 100/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$