FUET FUET-9650B-3V
| Manufacturer |
FUET
Asian Brands |
| MPN | FUET-9650B-3V |
| LCSC Part # | C391032 |
| Packaging | SMD,9.6x9.6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | BUZZER MAGNETIC 2V~5V 9.6x9.6mm SMD |
| Description | Buzzers Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Magnetic 2V~5V 3kHz 85dB SMD,9.6x9.6mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Audio Products/Alarms, Buzzers, and Sirens | |
| Manufacturer | FUET | |
| Packaging | SMD,9.6x9.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 600 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
3,019
3,019
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.5904 | $ 0.59 |
10+ | $ 0.4759 | $ 4.76 |
30+ | $ 0.4178 | $ 12.53 |
100+ | $ 0.3613 | $ 36.13 |
600+ | $ 0.3033 | $ 181.98 |
1,200+ | $ 0.2855 | $ 342.60 |
Standard Packaging 600/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$