INGHAi GMD9505RB-3V2700
| Manufacturer |
INGHAi
Asian Brands |
| MPN | GMD9505RB-3V2700 |
| LCSC Part # | C252935 |
| Packaging | Through Hole,D9.6xL5.0mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | BUZZER MAGNETIC 2V~5V |
| Description | Buzzers Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Magnetic 2V~5V 2.7kHz 80dB |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Audio Products/Alarms, Buzzers, and Sirens | |
| Manufacturer | INGHAi | |
| Packaging | Through Hole,D9.6xL5.0mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,124
1,124
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.5458 | $ 0.55 |
10+ | $ 0.4411 | $ 4.41 |
30+ | $ 0.388 | $ 11.64 |
100+ | $ 0.3043 | $ 30.43 |
500+ | $ 0.2721 | $ 136.05 |
1,000+ | $ 0.256 | $ 256.00 |
Standard Packaging 100/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$