cjiang FTC303015D220MBCA
| Manufacturer |
cjiang
Asian Brands |
| Mfr. Part # | FTC303015D220MBCA |
| LCSC Part # | C18724424 |
| Package | SMD,3x3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 22uH 1.2A 700mΩ SMD,3x3mm |
| Description | 1.2A 22uH 700mΩ 1.6A ±20% SMD,3x3mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | cjiang | |
| Package | SMD,3x3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
34,905
34,905
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.4237 | $ 2.12 |
50+ | $ 0.3307 | $ 16.54 |
150+ | $ 0.279 | $ 41.85 |
500+ | $ 0.248 | $ 124.00 |
3,000+ | $ 0.2212 | $ 663.60 |
6,000+ | $ 0.2067 | $ 1240.20 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$