HYDZ HYR-2310A
| Manufacturer | HYDZAsian Brands |
| MPN | HYR-2310A |
| LCSC Part # | C17701101 |
| Packaging | Through Hole,D=15mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 3.5kHz 80dB Through Hole,D=15mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Audio Products/Alarms, Buzzers, and Sirens | |
| Manufacturer | HYDZ | |
| Packaging | Through Hole,D=15mm | |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ | |
| Diameter(φD) | 23mm | |
| Resonant Frequency | 3.5kHz | |
| Voltage Rating | 12V | |
| Current Consumption | 4mA |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 220
220 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.2928 | $ 1.46 |
| 50+ | $ 0.2288 | $ 11.44 |
| 200+ | $ 0.2014 | $ 40.28 |
| 500+ | $ 0.1671 | $ 83.55 |
| 2,500+ | $ 0.1519 | $ 379.75 |
| 5,000+ | $ 0.1428 | $ 714.00 |
Standard Packaging100/Full Box | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |



