YAGEO PGM8WSJB-22K
| Manufacturer |
YAGEO
Asian Brands |
| Mfr. Part # | PGM8WSJB-22K |
| LCSC Part # | C1406428 |
| Package | Through Hole,D5xL53.7mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RES 22kΩ ±5% 8W Through Hole,D5xL53.7mm |
| Description | 22kΩ 8W Wirewound Resistor -80ppm/℃~+500ppm/℃ ±5% Through Hole,D5xL53.7mm Through Hole Resistors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Resistors/Through Hole Resistors | |
| Manufacturer | YAGEO | |
| Package | Through Hole,D5xL53.7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533211000 |
| USHTS | 8533210020 |
| TARIC | 8533210000 |
| CAHTS | 8533210000 |
| BRHTS | 85332110 |
| INHTS | 85332111 |
| MXHTS | 8533.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
Not available now