VISHAY IHLP2020CZER150M5A
| Manufacturer | |
| MPN | IHLP2020CZER150M5A |
| LCSC Part # | C3221299 |
| Packaging | SMD,5.2x5.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 15uH 2.4A 208mΩ SMD,5.2x5.2mm |
| Description | 2.4A 15uH ±20% 208mΩ 1.6A SMD,5.2x5.2mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | VISHAY | |
| Packaging | SMD,5.2x5.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
Not available now