VISHAY IHLP2020CZER150M5A
Manufacturer
MPN
IHLP2020CZER150M5A
LCSC Part #
C3221299
Packaging
SMD,5.2x5.2mm
Customer #
Key Attributes
FIXED IND 15uH 2.4A 208mΩ SMD,5.2x5.2mm
Description
2.4A 15uH ±20% 208mΩ 1.6A SMD,5.2x5.2mm Fixed Inductors RoHS
Datasheet pdf icon VISHAY IHLP2020CZER150M5A
Products Specifications
Show similar products (0) >
Type Description
All
Category Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors
Manufacturer VISHAY
Packaging SMD,5.2x5.2mm