Shun Xiang Nuo SMNR5020-2R2MT
| Manufacturer |
Shun Xiang Nuo
Asian Brands |
| Mfr. Part # | SMNR5020-2R2MT |
| LCSC Part # | C135281 |
| Package | SMD,5x5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 2.2uH 40mΩ SMD,5x5mm |
| Description | 2.9A 2.2uH 3.2A 40mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Shun Xiang Nuo | |
| Package | SMD,5x5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,700
1,700
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0945 $ 0.0898 | $ 0.45 |
50+ | $ 0.0754 $ 0.0717 | $ 3.59 |
150+ | $ 0.0658 $ 0.0626 | $ 9.39 |
500+ | $ 0.0586 $ 0.0557 | $ 27.85 |
3,000+ | $ 0.0498 $ 0.0474 | $ 142.20 |
6,000+ | $ 0.0469 $ 0.0446 | $ 267.60 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$