CENKER CKO32-22uH/K
| Manufacturer |
CENKER
Asian Brands |
| MPN | CKO32-22uH/K |
| LCSC Part # | C5125979 |
| Packaging | SMD,3x3.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 22uH 0.6A 0.68Ω SMD,3x3.5mm |
| Description | 600mA 22uH ±10% 680mΩ Unshielded Inductor SMD,3x3.5mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | CENKER | |
| Packaging | SMD,3x3.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,900
2,900
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
20+ | $ 0.042 $ 0.0336 | $ 0.67 |
200+ | $ 0.032 $ 0.0256 | $ 5.12 |
600+ | $ 0.0264 $ 0.0212 | $ 12.72 |
3,000+ | $ 0.0231 $ 0.0185 | $ 55.50 |
9,000+ | $ 0.0202 $ 0.0162 | $ 145.80 |
21,000+ | $ 0.0186 $ 0.0149 | $ 312.90 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$