muRata BL01RN1A1F1J
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | BL01RN1A1F1J |
| LCSC Part # | C882619 |
| Package | Through Hole,D3.6xL5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Leaded EMIFIL (Inductor type) |
| Description | 1 Through Hole,D3.6xL5mm Ferrite Beads and Chips RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Ferrite Beads and Chips | |
| Manufacturer | muRata | |
| Package | Through Hole,D3.6xL5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8543909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0864 | $ 0.43 |
50+ | $ 0.0702 | $ 3.51 |
150+ | $ 0.0621 | $ 9.32 |
500+ | $ 0.056 | $ 28.00 |
2,000+ | $ 0.0512 | $ 102.40 |
4,000+ | $ 0.0487 | $ 194.80 |
10,000+ | $ 0.0483 | $ 483.00 |
20,000+ | $ 0.0479 | $ 958.00 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||