Hangzhou Silan Microelectronics SD8525LTR
| Manufacturer | Hangzhou Silan MicroelectronicsAsian Brands |
| MPN | SD8525LTR |
| LCSC Part # | C42459721 |
| Packaging | SOP-8-225mil-1.27mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SOP-8-225mil-1.27mm Power Supply Controllers, Monitors RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Integrated Circuits (ICs)/Power Management (PMIC)/Power Supply Controllers, Monitors | |
| Manufacturer | Hangzhou Silan Microelectronics | |
| Packaging | SOP-8-225mil-1.27mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 3,965
3,965 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.2527 | $ 1.26 |
| 50+ | $ 0.2207 | $ 11.04 |
| 150+ | $ 0.207 | $ 31.05 |
| 500+ | $ 0.1898 | $ 94.90 |
| 2,500+ | $ 0.1822 | $ 455.50 |
| 4,000+ | $ 0.1776 | $ 710.40 |
Standard Packaging4000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8542399000 |
| USHTS | 8542390001 |
| TARIC | 8542399000 |
| CAHTS | 8542390000 |
| BRHTS | 85423999 |
| INHTS | 85423900 |
| MXHTS | 8542.39.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8542399000 |
| USHTS | 8542390001 |
| TARIC | 8542399000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8542390000 |
| BRHTS | 85423999 |
| INHTS | 85423900 |
| MXHTS | 8542.39.99 |

