AISHI SPZ1AM101D07000R
| Manufacturer |
AISHI
Asian Brands |
| Mfr. Part # | SPZ1AM101D07000R |
| LCSC Part # | C122609 |
| Package | Through Hole,D5xL7mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP ALUM POLY 100uF ±20% 10V TH |
| Description | 100uF ±20% 10V Through Hole,D5xL7mm 2000hrs@105℃ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum - Polymer Capacitors | |
| Manufacturer | AISHI | |
| Package | Through Hole,D5xL7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,560
1,560
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0781 | $ 0.39 |
50+ | $ 0.0617 | $ 3.09 |
150+ | $ 0.0536 | $ 8.04 |
1,000+ | $ 0.045 | $ 45.00 |
2,000+ | $ 0.0401 | $ 80.20 |
5,000+ | $ 0.0377 | $ 188.50 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$