DORABO DB910-9.52-2P-GN-S
Manufacturer
DORABO
Asian Brands
Mfr. Part #
DB910-9.52-2P-GN-S
LCSC Part #
C395874
Package
Through Hole,P=9.52mm
Customer #
Key Attributes
TERM BLK 2POS 9.52mm TH
Description
2 Position Wire to Board Terminal Block Through Hole 9.52mm
Datasheet pdf icon DORABO DB910-9.52-2P-GN-S
Custom Cables Minimum Order One Piece
Products Specifications
Show similar products (0) >
Type Description
Select All
Category Connectors, Interconnects/Terminal Blocks/Wire to Board
Manufacturer DORABO
Package Through Hole,P=9.52mm