Cixi Kefa Elec KF350-3.5-3P
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
Asian Brands
Mfr. Part #
KF350-3.5-3P
LCSC Part #
C474893
Package
Through Hole,P=3.5mm
Customer #
Key Attributes
TERM BLK 3POS 3.5mm TH
Description
3 Position Wire to Board Terminal Block Through Hole 3.5mm
Datasheet pdf icon Cixi Kefa Elec KF350-3.5-3P
Custom Cables Minimum Order One Piece
Products Specifications
Show similar products (0) >
Type Description
Select All
Category Connectors, Interconnects/Terminal Blocks/Wire to Board
Manufacturer Cixi Kefa Elec
Package Through Hole,P=3.5mm