TDK HHM2293A1
| Manufacturer | |
| MPN | HHM2293A1 |
| LCSC Part # | C415329 |
| Packaging | SMD-6P,1.6x0.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Multilayer 3dB Divider For 2400 - 2500MHz |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Power Dividers/Splitters | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | SMD-6P,1.6x0.8mm | |
| Frequency Range | 2.4GHz~2.5GHz | |
| Phase Unbalance | 3deg | |
| Work score/number of work combinations | 2 way | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Insertion Loss | 4dB |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Applications
AI Translation
- AV equipment
- Telecommunications equipment
- Home appliances
- Entertainment equipment
- Computer equipment
- Personal devices
- Office equipment
- Measurement equipment
- Industrial robots
In-Stock: 1,620
1,620 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.1709 | $ 0.85 |
| 50+ | $ 0.1333 | $ 6.67 |
| 150+ | $ 0.1172 | $ 17.58 |
| 500+ | $ 0.0971 | $ 48.55 |
| 2,500+ | $ 0.0881 | $ 220.25 |
| 4,000+ | $ 0.0828 | $ 331.20 |
Standard Packaging4000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8517799000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517790000 |
| CAHTS | 8517790000 |
| BRHTS | 85177900 |
| INHTS | 85177990 |
| MXHTS | 8517.70.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8517799000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517790000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8517790000 |
| BRHTS | 85177900 |
| INHTS | 85177990 |
| MXHTS | 8517.70.99 |



