Sunltech SLP7045S150MTT
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | SLP7045S150MTT |
| LCSC Part # | C254871 |
| Package | SMD,7x7mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 15uH 1.53A 52mΩ SMD |
| Description | 1.53A 15uH 52mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7x7mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Sunltech | |
| Package | SMD,7x7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
800
800
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2399 | $ 1.20 |
50+ | $ 0.1994 | $ 9.97 |
150+ | $ 0.182 | $ 27.30 |
1,000+ | $ 0.1647 | $ 164.70 |
2,000+ | $ 0.1531 | $ 306.20 |
5,000+ | $ 0.1462 | $ 731.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$