Shun Xiang Nuo SMMS0420-1R5M
Manufacturer
Shun Xiang Nuo
Asian Brands
Mfr. Part #
SMMS0420-1R5M
LCSC Part #
C133190
Package
SMD,4.6x4.2mm
Customer #
Key Attributes
FIXED IND 1.5uH 5A 46mΩ SMD,4.6x4.2mm
Description
5A 1.5uH ±20% 6A 46mΩ Molded Inductor SMD,4.6x4.2mm Fixed Inductors RoHS
Datasheet pdf icon Shun Xiang Nuo SMMS0420-1R5M
Products Specifications
Show similar products (0) >
Type Description
Select All
Category Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors
Manufacturer Shun Xiang Nuo
Package SMD,4.6x4.2mm