HONGLITRONIC HL-503PT1C-T
| Manufacturer |
HONGLITRONIC
Asian Brands |
| MPN | HL-503PT1C-T |
| LCSC Part # | C568947 |
| Packaging | Through Hole,D=5mm |
| Customer # | |
| Description | 30V 100nA Through Hole,D=5mm Phototransistors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Optical Sensors/Phototransistors | |
| Manufacturer | HONGLITRONIC | |
| Packaging | Through Hole,D=5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
9,830
9,830
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0479 | $ 0.48 |
100+ | $ 0.0417 | $ 4.17 |
300+ | $ 0.0386 | $ 11.58 |
1,000+ | $ 0.0373 | $ 37.30 |
5,000+ | $ 0.0354 | $ 177.00 |
10,000+ | $ 0.0345 | $ 345.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$