EVERLIGHT PT334-6B(BY)(K)
| Manufacturer | |
| MPN | PT334-6B(BY)(K) |
| LCSC Part # | C17179507 |
| Packaging | Through Hole,P=2.54mm |
| Customer # | |
| Description | Through Hole,P=2.54mm Phototransistors RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Optical Sensors/Phototransistors | |
| Manufacturer | EVERLIGHT | |
| Packaging | Through Hole,P=2.54mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
90
90
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0624 | $ 0.62 |
100+ | $ 0.0492 | $ 4.92 |
500+ | $ 0.0426 | $ 21.30 |
1,000+ | $ 0.0376 | $ 37.60 |
5,000+ | $ 0.0337 | $ 168.50 |
10,000+ | $ 0.0317 | $ 317.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$