XTALTQ NO0914AS3C508GN10
| Manufacturer | XTALTQAsian Brands |
| MPN | NO0914AS3C508GN10 |
| LCSC Part # | C37328929 |
| Packaging | SMD,14.7x9.4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 10MHz SMD,14.7x9.4mm Oscillators RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Crystals, Oscillators, Resonators/Oscillators | |
| Manufacturer | XTALTQ | |
| Packaging | SMD,14.7x9.4mm | |
| Frequency Stability | ±50ppb | |
| Output Type | Sine Wave | |
| Frequency | 10MHz | |
| Voltage - Supply | 3.3V |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 4
4 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 71.1663 | $ 71.17 |
| 30+ | $ 67.5899 | $ 2027.70 |
Standard Packaging3000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541600000 |
| USHTS | 8541600080 |
| TARIC | 8541600000 |
| CAHTS | 8541600010 |
| BRHTS | 85416010 |
| INHTS | 85416000 |
| MXHTS | 8541.60.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541600000 |
| USHTS | 8541600080 |
| TARIC | 8541600000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8541600010 |
| BRHTS | 85416010 |
| INHTS | 85416000 |
| MXHTS | 8541.60.01 |



