HONGFA HF32FA-T/012-HSL2
| Manufacturer |
HONGFA
Asian Brands |
| Mfr. Part # | HF32FA-T/012-HSL2 |
| LCSC Part # | C329303 |
| Package | Through Hole,17.6x10.1mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SUBMINIATURE INTERMEDIATE HIGH TEMPERATURE POWER RELAY |
| Description | Power Relay 1 Form A: 1A (SPST-NO) 12V Coil Through Hole,10.1x17.6mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Relays/Power Relays | |
| Manufacturer | HONGFA | |
| Package | Through Hole,17.6x10.1mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
115
115
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.611 | $ 1.61 |
10+ | $ 1.2766 | $ 12.77 |
30+ | $ 1.1087 | $ 33.26 |
100+ | $ 0.9439 | $ 94.39 |
500+ | $ 0.8447 | $ 422.35 |
1,000+ | $ 0.7935 | $ 793.50 |
2,000+ | $ 0.7823 | $ 1564.60 |
4,000+ | $ 0.7743 | $ 3097.20 |
Standard Packaging 100/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$