XKB Connection TM-2022-2
| Manufacturer | XKB ConnectionAsian Brands |
| MPN | TM-2022-2 |
| LCSC Part # | C318953 |
| Packaging | SMD-5P,12.8x11.4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD-5P,12.8x11.4mm Navigation Switches, Joystick RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Switches/Navigation Switches, Joystick | |
| Manufacturer | XKB Connection | |
| Packaging | SMD-5P,12.8x11.4mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 910
910 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.1819 | $ 0.91 |
| 50+ | $ 0.1428 | $ 7.14 |
| 150+ | $ 0.1261 | $ 18.92 |
| 1,000+ | $ 0.1052 | $ 105.20 |
| 2,000+ | $ 0.0959 | $ 191.80 |
| 5,000+ | $ 0.0903 | $ 451.50 |
Standard Packaging1000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |



