HRS FH34SRJ-24S-0.5SH(50)
Manufacturer
Mfr. Part #
FH34SRJ-24S-0.5SH(50)
LCSC Part #
C324726
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Customer #
Key Attributes
CONN FFC FPC 24POS 0.5mm TOP AND BOTTOM CNT SMD R/A
Description
FFC/FPC Connector 24 Position 0.5mm Pitch Double-Sided Contacts, Top and Bottom Entry Surface Mount, Right Angle -55℃~+105℃
Datasheet pdf icon HRS FH34SRJ-24S-0.5SH(50)
Custom Cables Minimum Order One Piece
Products Specifications
Show similar products (0) >
Type Description
Select All
Manufacturer HRS
Package SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle