TDK DPX165850DT-8033B1
| Manufacturer | |
| MPN | DPX165850DT-8033B1 |
| LCSC Part # | C380018 |
| Packaging | SMD-6P,1.6x0.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Multilayer Diplexer For 704 - 1610MHz/2400 - 5900MHz |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Multiplexers | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | SMD-6P,1.6x0.8mm | |
| Low band return loss (Min) | 10dB | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| High band return loss (Min) | 10dB | |
| High band range | 2.4GHz~5.9GHz | |
| Low band range | 704MHz~1.61GHz |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.1312$ 0.1076 | $ 0.54 |
| 50+ | $ 0.1049$ 0.0861 | $ 4.31 |
| 150+ | $ 0.0918$ 0.0753 | $ 11.30 |
| 500+ | $ 0.082$ 0.0673 | $ 33.65 |
| 2,500+ | $ 0.0741$ 0.0608 | $ 152.00 |
| 4,000+ | $ 0.0702$ 0.0576 | $ 230.40 |
Standard Packaging4000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |



