SURGING T20A
| Manufacturer |
SURGING
Asian Brands |
| MPN | T20A |
| LCSC Part # | C2959779 |
| Packaging | Through Hole,5x21mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FUSE BRD MNT 20A 250VAC/VDC TH |
| Description | 20A 250V Through Hole 5x21mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Fuses | |
| Manufacturer | SURGING | |
| Packaging | Through Hole,5x21mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536100000 |
| USHTS | 8536100040 |
| TARIC | 8536109010 |
| CAHTS | 8536100000 |
| BRHTS | 85361000 |
| INHTS | 85361010 |
| MXHTS | 8536.10.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 200 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
9,500
9,500
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1377 | $ 0.69 |
50+ | $ 0.1105 | $ 5.53 |
200+ | $ 0.0923 | $ 18.46 |
400+ | $ 0.0821 | $ 32.84 |
2,400+ | $ 0.0739 | $ 177.36 |
5,000+ | $ 0.0698 | $ 349.00 |
Standard Packaging 200/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$