YXC Crystal Oscillators OK2EL89CJI-111YLC-32.768K
| Manufacturer | YXC Crystal OscillatorsAsian Brands |
| MPN | OK2EL89CJI-111YLC-32.768K |
| LCSC Part # | C5280579 |
| Packaging | SMD3225-4P |
| Customer # | |
| Key Attributes | XTAL OSC 32.768kHz CMOS SMD |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Crystals, Oscillators, Resonators/Crystals | |
| Manufacturer | YXC Crystal Oscillators | |
| Packaging | SMD3225-4P | |
| Frequency Stability | ±20ppm | |
| Output Type | CMOS | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.3V | |
| Normal temperature Frequency Tolerance | ±10ppm | |
| Frequency | 32.768kHz |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 6 |
| Multiple | 6 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 9,942
9,942 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 6+ | $ 0.5067 | $ 3.04 |
| 60+ | $ 0.3866 | $ 23.20 |
| 180+ | $ 0.3265 | $ 58.77 |
| 600+ | $ 0.255 | $ 153.00 |
| 3,000+ | $ 0.2404 | $ 721.20 |
| 6,000+ | $ 0.2307 | $ 1384.20 |
Standard Packaging3000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541600000 |
| USHTS | 8541600080 |
| TARIC | 8541600000 |
| CAHTS | 8541600010 |
| BRHTS | 85416010 |
| INHTS | 85416000 |
| MXHTS | 8541.60.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541600000 |
| USHTS | 8541600080 |
| TARIC | 8541600000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8541600010 |
| BRHTS | 85416010 |
| INHTS | 85416000 |
| MXHTS | 8541.60.01 |



