TDK DPX105950DT-6112A1
| Manufacturer | |
| MPN | DPX105950DT-6112A1 |
| LCSC Part # | C432971 |
| Packaging | SMD-4P,1x0.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Multilayer Diplexer For 2.4GHz W-LAN & Bluetooth / 5GHz W-LAN |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | SMD-4P,1x0.5mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 10000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 7,160
7,160 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.0993 | $ 0.50 |
| 50+ | $ 0.0879 | $ 4.40 |
| 150+ | $ 0.0822 | $ 12.33 |
| 500+ | $ 0.078 | $ 39.00 |
| 2,500+ | $ 0.0746 | $ 186.50 |
| 5,000+ | $ 0.0729 | $ 364.50 |
Standard Packaging10000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |



