Cyntec PFR02S-104-JNH
Manufacturer
Cyntec
Asian Brands
MPN
PFR02S-104-JNH
LCSC Part #
C4239222
Packaging
01005
Customer #
Key Attributes
RES 100kΩ ±5% 31.25mW 01005
Description
31.25mW 100kΩ Thick Film Resistor ±5% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount RoHS