Rainsun AN9520-245
| Manufacturer |
Rainsun
Asian Brands |
| Mfr. Part # | AN9520-245 |
| LCSC Part # | C99665 |
| Package | SMD,9.5x2.1mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Multilayer Chip Antenna for 2.4GHz Wireless Communication |
| Description | RF ANTENNA Patch Surface Mount,2.1x9.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Antennas | |
| Manufacturer | Rainsun | |
| Package | SMD,9.5x2.1mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8517710000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517710000 |
| CAHTS | 8517710000 |
| BRHTS | 85177110 |
| INHTS | 85177100 |
| MXHTS | 8517.70.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
49,965
49,965
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.4133 | $ 0.41 |
10+ | $ 0.3303 | $ 3.30 |
30+ | $ 0.2952 | $ 8.86 |
100+ | $ 0.2522 | $ 25.22 |
500+ | $ 0.233 | $ 116.50 |
1,500+ | $ 0.2202 | $ 330.30 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$