Shun Xiang Nuo SMDRI127-680MT
| Manufacturer |
Shun Xiang Nuo
Asian Brands |
| Mfr. Part # | SMDRI127-680MT |
| LCSC Part # | C9907 |
| Package | SMD,12.3x12.3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 68uH 2.1A 140mΩ SMD,12.3x12.3mm |
| Description | 2.1A 68uH ±20% 4A 140mΩ Magnetic Shielded Inductor SMD,12.3x12.3mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Shun Xiang Nuo | |
| Package | SMD,12.3x12.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
29,995
29,995
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2287 $ 0.2173 | $ 1.09 |
50+ | $ 0.1814 $ 0.1724 | $ 8.62 |
150+ | $ 0.1583 $ 0.1504 | $ 22.56 |
500+ | $ 0.1263 $ 0.1200 | $ 60.00 |
2,500+ | $ 0.1207 $ 0.1147 | $ 286.75 |
5,000+ | $ 0.1173 $ 0.1115 | $ 557.50 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$