Shun Xiang Nuo SMDRI127-470MT
| Manufacturer |
Shun Xiang Nuo
Asian Brands |
| MPN | SMDRI127-470MT |
| LCSC Part # | C9906 |
| Packaging | SMD,12.3x12.3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 47uH 2.5A 100mΩ SMD,12.3x12.3mm |
| Description | 2.5A 47uH ±20% 4.6A 100mΩ Magnetic Shielded Inductor SMD,12.3x12.3mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Shun Xiang Nuo | |
| Packaging | SMD,12.3x12.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
28,900
28,900
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.226 $ 0.2147 | $ 1.07 |
50+ | $ 0.1782 $ 0.1693 | $ 8.47 |
150+ | $ 0.1548 $ 0.1471 | $ 22.07 |
500+ | $ 0.1225 $ 0.1164 | $ 58.20 |
2,500+ | $ 0.1168 $ 0.1110 | $ 277.50 |
5,000+ | $ 0.1134 $ 0.1078 | $ 539.00 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$