Shun Xiang Nuo SMDRI127-220MT
| Manufacturer |
Shun Xiang Nuo
Asian Brands |
| MPN | SMDRI127-220MT |
| LCSC Part # | C9905 |
| Packaging | SMD,12.3x12.3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 22uH 3.6A 43mΩ SMD,12.3x12.3mm |
| Description | 3.6A 22uH ±20% 7A 43mΩ Magnetic Shielded Inductor SMD,12.3x12.3mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Shun Xiang Nuo | |
| Packaging | SMD,12.3x12.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
17,860
17,860
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2328 $ 0.2212 | $ 1.11 |
50+ | $ 0.1862 $ 0.1769 | $ 8.85 |
150+ | $ 0.1663 $ 0.1580 | $ 23.70 |
500+ | $ 0.1283 $ 0.1219 | $ 60.95 |
2,500+ | $ 0.1172 $ 0.1114 | $ 278.50 |
5,000+ | $ 0.1106 $ 0.1051 | $ 525.50 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$