muRata NFM18CC223R1C3D
| Manufacturer | |
| MPN | NFM18CC223R1C3D |
| LCSC Part # | C98102 |
| Packaging | SMD-3P,1.6x0.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Chip EMI FIL, Chip 3-terminal Capacitor for General |
| Description | 22nF 50mΩ ±20% SMD-3P,1.6x0.8mm Feed Through Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Feed Through Capacitors | |
| Manufacturer | muRata | |
| Packaging | SMD-3P,1.6x0.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
12,070
12,070
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0801 | $ 0.40 |
50+ | $ 0.063 | $ 3.15 |
150+ | $ 0.0544 | $ 8.16 |
500+ | $ 0.048 | $ 24.00 |
2,500+ | $ 0.0429 | $ 107.25 |
4,000+ | $ 0.0403 | $ 161.20 |
Standard Packaging 4000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$