muRata DLW21SN900SQ2L
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | DLW21SN900SQ2L |
| LCSC Part # | C97856 |
| Package | SMD-4P,2x1.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 330mA 2LN 90Ω SMD |
| Description | 2Line Common Mode Choke Surface Mount 90Ω@100MHz 330mA |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | muRata | |
| Package | SMD-4P,2x1.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
76,260
76,260
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0755 | $ 0.76 |
100+ | $ 0.0625 | $ 6.25 |
300+ | $ 0.0559 | $ 16.77 |
2,000+ | $ 0.0479 | $ 95.80 |
4,000+ | $ 0.046 | $ 184.00 |
10,000+ | $ 0.0447 | $ 447.00 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$