RUILON RLM102-201M
| Manufacturer |
RUILON
Asian Brands |
| Mfr. Part # | RLM102-201M |
| LCSC Part # | C9239 |
| Package | SMD,5x2.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Glass Gas Discharge (GGD) |
| Description | 1kA 200V SMD,5x2.8mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Gas Discharge Tube Arresters (GDT) | |
| Manufacturer | RUILON | |
| Package | SMD,5x2.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504109000 |
| USHTS | 8504100000 |
| TARIC | 8504108090 |
| CAHTS | 8504100000 |
| BRHTS | 85041000 |
| INHTS | 85041090 |
| MXHTS | 8504.10.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
29,005
29,005
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2299 $ 0.2185 | $ 1.09 |
50+ | $ 0.1828 $ 0.1737 | $ 8.69 |
150+ | $ 0.1627 $ 0.1546 | $ 23.19 |
1,500+ | $ 0.1221 $ 0.1160 | $ 174.00 |
3,000+ | $ 0.1109 $ 0.1054 | $ 316.20 |
4,500+ | $ 0.1041 $ 0.0989 | $ 445.05 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$