RUILON RLM102-201M
| Manufacturer |
RUILON
Asian Brands |
| MPN | RLM102-201M |
| LCSC Part # | C9239 |
| Packaging | SMD,5x2.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Glass Gas Discharge (GGD) |
| Description | ±20% 1kA 200V SMD,5x2.8mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Gas Discharge Tube Arresters (GDT) | |
| Manufacturer | RUILON | |
| Packaging | SMD,5x2.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504109000 |
| USHTS | 8504100000 |
| TARIC | 8504108090 |
| CAHTS | 8504100000 |
| BRHTS | 85041000 |
| INHTS | 85041090 |
| MXHTS | 8504.10.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
28,765
28,765
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2247 $ 0.2135 | $ 1.07 |
50+ | $ 0.1768 $ 0.1680 | $ 8.40 |
150+ | $ 0.1562 $ 0.1484 | $ 22.26 |
1,500+ | $ 0.1149 $ 0.1092 | $ 163.80 |
3,000+ | $ 0.1035 $ 0.0984 | $ 295.20 |
4,500+ | $ 0.0967 $ 0.0919 | $ 413.55 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$