HONGFA JQC-3FF/005-1ZS(551)
| Manufacturer |
HONGFA
Asian Brands |
| Mfr. Part # | JQC-3FF/005-1ZS(551) |
| LCSC Part # | C9221 |
| Package | Through Hole,19x15.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RELAY POWER SPDT-CO 10A 5V |
| Description | Power Relay 1 Form C: 1C (SPDT-CO) 5V Coil Through Hole,15.5x19mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Relays/Power Relays | |
| Manufacturer | HONGFA | |
| Package | Through Hole,19x15.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
9,682
9,682
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.3338 | $ 1.33 |
10+ | $ 1.0296 | $ 10.30 |
30+ | $ 0.8983 | $ 26.95 |
100+ | $ 0.7366 | $ 73.66 |
500+ | $ 0.6629 | $ 331.45 |
1,000+ | $ 0.6197 | $ 619.70 |
2,000+ | $ 0.6117 | $ 1223.40 |
4,000+ | $ 0.6053 | $ 2421.20 |
Standard Packaging 100/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$