TDK ANT016008LCD1575MA1
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | ANT016008LCD1575MA1 |
| LCSC Part # | C92014 |
| Package | SMD-6P,1.6x0.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Multilayer Antenna (Dual Band type) |
| Description | RF ANTENNA 4G,GPS Surface Mount-6P,1.6x0.8mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Antennas | |
| Manufacturer | TDK | |
| Package | SMD-6P,1.6x0.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8517710000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517710000 |
| CAHTS | 8517710000 |
| BRHTS | 85177110 |
| INHTS | 85177100 |
| MXHTS | 8517.70.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,815
2,815
Available for Immediate Shipping
Discontinued
Once stock is depleted, this product will be updated to 'Not Available.'
Stock Notification
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1825 | $ 0.91 |
50+ | $ 0.1608 | $ 8.04 |
150+ | $ 0.1515 | $ 22.73 |
500+ | $ 0.1399 | $ 69.95 |
2,500+ | $ 0.1347 | $ 336.75 |
4,000+ | $ 0.1316 | $ 526.40 |
Standard Packaging 4000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$