YJYCOIN YLM7060-501T
| Manufacturer |
YJYCOIN
Asian Brands |
| MPN | YLM7060-501T |
| LCSC Part # | C917650 |
| Packaging | SMD-4P,7x6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 5A 2LN 350Ω SMD |
| Description | 2Line Common Mode Choke Surface Mount-4P 7x6mm 350Ω@100MHz 5A DCR 10mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | YJYCOIN | |
| Packaging | SMD-4P,7x6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,867
2,867
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.6562 | $ 0.66 |
10+ | $ 0.5353 | $ 5.35 |
30+ | $ 0.474 | $ 14.22 |
100+ | $ 0.4144 | $ 41.44 |
500+ | $ 0.358 | $ 179.00 |
1,500+ | $ 0.3386 | $ 507.90 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$