YJYCOIN YLM7060-101T
| Manufacturer |
YJYCOIN
Asian Brands |
| MPN | YLM7060-101T |
| LCSC Part # | C917648 |
| Packaging | SMD-4P,7x6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 9A 2LN 100Ω SMD |
| Description | 2Line Common Mode Choke Surface Mount-4P 7x6mm 100Ω@100MHz 9A DCR 10mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | YJYCOIN | |
| Packaging | SMD-4P,7x6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,779
2,779
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.6375 | $ 0.64 |
10+ | $ 0.5243 | $ 5.24 |
30+ | $ 0.467 | $ 14.01 |
100+ | $ 0.4112 | $ 41.12 |
500+ | $ 0.3411 | $ 170.55 |
1,500+ | $ 0.3235 | $ 485.25 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$