muRata NFL18ZT307H1A3D
| Manufacturer | |
| MPN | NFL18ZT307H1A3D |
| LCSC Part # | C914175 |
| Packaging | SMD-4P,1.6x0.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 16pF 74nH 300MHz SMD-4P,1.6x0.8mm EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) | |
| Manufacturer | muRata | |
| Packaging | SMD-4P,1.6x0.8mm | |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ | |
| Attenuation Value | 6dB@300MHz;30dB@2000MHz | |
| Capacitance | 16pF | |
| Number of Channels | 1 | |
| Inductance | 74nH | |
| Voltage Rating | 10V | |
| Frequency - Cutoff or Center | 300MHz |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 3,780
3,780 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.3891 | $ 1.95 |
| 50+ | $ 0.3186 | $ 15.93 |
| 150+ | $ 0.2884 | $ 43.26 |
| 500+ | $ 0.2507 | $ 125.35 |
| 2,500+ | $ 0.2339 | $ 584.75 |
| 4,000+ | $ 0.2239 | $ 895.60 |
Standard Packaging4000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |



